Jei jūs norite atsipalaiduoti, sumažinti stresą rinkitės aromaterapinį viso kūno masažą. Pagal Jūsų poreikius, jis gali būti atliekamas tiek švelniai, tiek stipriau. Masažo metu naudojamas aromaterapinis aliejus.

Tradicinis tailandietiškas masažas labiausiai tinka tiems, kurie turi įvairių skausmų, daug laiko praleidžia sėdint, turi stuburo ar laikysenos problemų.

Atliekant pėdų refleksologiją spaudžiami tam tikri taškai pėdose, kurie atsakingi už įvairias organizmo funkcijas. Ypač rekomenduojamas besilaukiančioms ir stovimą darbą dirbantiems žmonėms.

Nugaros masažas sumažina ne tik nugaros skausmus, bet ir atpalaiduoja, padeda nusiraminti.

Aromaterapijai naudojamas aliejus, kuris įtrinamas į kūną, spaudžiami tam tikri taškai. Tradicinis tailandietiškas masažas yra su jogos elementais, daromi tempimo, spaudimo pratimai. Masažo metu nėra naudojamas aliejus. Duodami specialūs medvilniniai marškinėliai ir kelnės, kad masažo metu galėtumėte judėti laisvai. Šias masažų technikas galima maišyti atsižvelgiant į jūsų poreikius.
Taip, mes turime dušo kabinas. Visas reikalingas priemones, t.y. rankšluosčiai, vienkartinės kelnaitės, apranga tailandietiškam masažui, dušo želė, suteikiame. Darantis rezervaciją, reikėtų perspėti administratorę, kad norėsite pasinaudoti dušu.
Nekalbėkite garsiai, nesinaudokite telefonu. Atvykite laiku į procedūras. Gerbkite save, kitus klientus ir darbuotojus. Pasistenkite pamišti dienos rūpesčius ir darbus.
Būtina informuoti jeigu jaučiate skausmus kurioje nors kūno vietoje. Prašome nedvėjodami praneškite mums, jei turite specialių norų, pageidavimų ar pasiūlymų bet kuriuo metu.

Kadangi kiekvieno žmogaus kūnas yra individualus, praneškite masažistei kaip Jūs jaučiatės, ar atliekamas masažas ne per stiprus ar ne per silpnas, ar tinkamai atliekami judesiai, ar ne per šalta. Jums nebūtina palaikyti pokalbio su masažiste, tačiau pastabos ar pageidavimai yra puikus būdas suteikti savo kūnui dar daugiau malonumo atliekant masažą. Jūsų komfortas yra pats svarbiausias dalykas, todėl nebijokite kalbėti. 

Paliekant arbatpinigių masažuotojai jūs atsidėkojate už atliktas paslaugas, kadangi rytų kutūroje arbatpinigiai reiškia dėkingumą už atliktą paslaugą. Arbatpinigius galite  palikti specialioje dėžutėje po masažo. Kiek duoti – tai pagal jūsų galimybes. Nesvarbu, kiek paliksite arbatpinigių ar išvis jų nepaliksite, paslaugų kokybei įtakos tai neturi.
Išskyrus tradicinį tailandietišką, masažai atliekami apsimovus vienkartines kelnaites, kurias mes duodame kiekvienam klientui. Taip masažo terapeutai gali geriau išmasažuoti gilesnius raumenų sluoksnius. Masažo metu atidengiama tik ta vieta, kuri yra masažuojama. Masažus atlieka profesionalės meistrės iš Tailando. Mūsų masažo centre dirba tik moterys.
Nėščioms moterims geriausiai tinka aromaterapija ir pėdų refleksologija. Reikėtų vengti tailandietiško masažo, nes tai yra ypač gilus masažas. Saugiausia masažus daryti sėdint ar gulint ant nugaros. Pirmąjį nėštumo trimestrą pėdų masažas nerekomenduojamas. Prieš masažo kursą geriausiai pasikonultuoti su gydytoju.
Ne. ,,Reflexpoint“ teikia tik sveikatingumo paslaugas.
Tikrai taip. Pusę mūsų klientų sudaro vyrai. Dabar masažai nebėra tik pramoga, o tampa neatsiejamu sveiko gyvenimo būdu. Jie ne tik atpalaiduoja, bet ir gydo.