0
Šalys
0
Patirties metų
0
Klientų
0
Masažo valandų iki dabar! 🙂

Masažų tipai

Viso kūno aromaterapinis masažas

Aromaterapinis viso kūno masažas – tai atpalaiduojantis masažas, kurio metu naudojamas eterinis aliejus. Jis teigiamai veikia žmogaus nervų sistemą,

mažina stresą, įtampą, depresiją, gerina nuotaiką, padeda atsipalaiduoti, taip pat gerina apytakos ir apykaitos procesus, odos būklę, skaido riebalus ir padeda šalinti šlakus. Masažo metu eteriniai aliejai patenka per odą bei kvėpavimo takus ir tokiu būdu atpalaiduoja raumenis bei gerina daugelio organizmo sistemų veiklą.

Aromaterapinis viso kūno masažas skirtas skausmui malšinti, raumenų įtampai atpalaiduoti, kraujotakai paspartinti arba bendrai fizinei savijautai pagerinti.

Reguliariai atliekamas masažas sustiprina ir jo poveikį.
Masažas gali būti stiprus (gydomasis masažas) arba atpalaiduojantis masažas.

Viso kūno masažas reikalingas jeigu:
– Jaučiamas raumenų skausmas;
– Kankina stresas, nerimas bei depresija;
– Reikia atsipalaiduoti;

Tailandietiškas masažas

Tailandietiškas masažas, tai masažas su Jogos elementais. Šis masažas paremtas energetinių kanalų spaudimu, kūno sukimo bei tempimo pratimais. Jo metu yra dėvimi specialūs laisvi medvilniniai drabužiai.

Tai sausas masažas, todėl nėra naudojamas aliejus. Masažuotoja naudoja pirštų galus ir plaštakas parinkdamas masažo stiprumą, pagal kliento fizinę būklę.

Tailandietiškas masažas skatina geresnę kraujo apytaką, suaktyvina kraujotaką, virškinimą, atpalaiduoja, stiprina imunitetą, žmogus tampa lankstesnis. Tai masažas, kuris padeda išlikti geros formos, kadangi masažo metu atliekami tempimo pratimai. Ypač rekomenduojame žmonėms, kuriems patinka stipresnis ir gilesnis masažas.

Tailandietiškas masažas atsirado daugiau nei 2,5 tūkstančius metų.

Šiuo metu Tailandietiškas masažas – vienas labiausiai pamėgtų masažų tarp žmonių, kurie maksimaliai rūpinasi savo sveikata. Tegul tai tampa ne pramoga, o gyvenimo būdas!

Tailandietiškas masažas reikalingas jeigu:

Vargina raumenų ar galvos skausmas.
– Kasdienis stresas darbe.
Depresija.
– Kankina nemiga.
– Norite tiesiog atsipalaiduoti.

Pečių, kaklo ir nugaros masažas

Nugaros, pečių juostos ir kaklo masažas – tai  raminančių aromatų, relaksacinės muzikos, ramios aplinkos ir švelnaus rankų prisilietimo derinys. Šis masažas padeda išsivaduoti nuo įtampos.

Nugaros masažas rekomenduojamas profilaktiškai žmonėms, kurie kenčia skausmą nugaros, pečių juostos bei kaklo srityje.

Nugaros masažas:

– Pašalina fizinį nuovargį;
– Mažina padidėjusį raumenų tonusą;
– Atpalaiduoja nervinę sistemą;
– Gerina kraujotaką;
– Mažina padidėjusį jautrumą;
– Mažina nugaros, pečių juostos ir kaklo skausmus;
– Koreguoja laikyseną.

Pėdų masažas

Refleksologija – tam tikrų taškų stimuliavimas pėdose. Masažuojant šiuos taškus suaktyvinama kraujotaka, normalizuojamas miegas, įtampa, sumažėja kojų tinimas. Tai labai veiksmingas ir švelnus būdas padedantis sustiprinti sveikatą.

Tailandietiško pėdų masažo, atliekamo pagal unikalius tailandiečių metodus, pagrindas yra iš senovės atėjusi tiesa, kad visi kūno organai energijos kanalais yra susieti su tam tikrais mūsų pėdų taškais.

Kaip gydymo būdas, naudojamas ne vieną tūkstantmetį Rytų medicinoje.

Nėščioms moterims teigiamą poveikį duoda pėdų ir kojų masažas po trečio nėštumo mėnesio. Iki šio laikotarpio masažuoti pėdas nepatartina.

Pėdų masažo/refleksologijos nauda:

– Palengvina alergijos simptomus;
– Gerina vidaus organų veiklą;
– Mažina kojų tinimą;
– Mažina nuovargį;
– Numalšina sąnarių ir raumenų skausmus;
– Gerina emocinę būseną.