Tailandietiškas masažas

Kiekvienais metais masažai populiarėja ir vis daugiau žmonių juos laiko ne tik pramoga, bet labiau priskiria prie sveikatos gerinimo ir problemų šalinimo būdų. Dabar galima rasti daugybę skirtingų masažo rūšių. Mes pristatome visų masažų Karalių – Tailandietišką masažą.

Tailandietiško masažo tradicijos sieka daugiau nei 2,5 tūkstančius metų.  Šis masažas savyje slepia gilią filosofiją, holistinį požiūrį į kūną ir šiek tiek magijos. Manoma, kad jį sukūrė Budos draugas ir gydytojas Jivaka Kuramas Bhaccha. Nuo to laiko šis masažas giliai įsišaknijo budizmo filosofijoje, buvo praktikuojamas ir jo mokomasi budistų šventyklose.

Tailandietiškas masažas atliekamas ant stangraus čiužinio. Masažuojamasis dėvi laisvus medvilninius drabužius, nes aliejai nenaudojami. Pagrindinės technikos – maigymas delnais ir nykščiais, nesmarkus tempimas masažuojantį prilaikant. Tempimo technikos prilaikant masažuojamąjį atliekamos siekiant visą raumenų amplitudę, tai gerina jų paslankumą. Tailandietiškas masažas ypač naudingas šaltuose kraštuose, kadangi raumenys susitraukia nuo šalčio ir po kurio laiko atsiranda tam tikras raumenų sustingimas. Tajų masažas priskiriamas prie gydomųjų masažų ir tinka žmonėms kurie mėgsta gilesnius ir stipresnius masažus. Masažo stiprumas priklauso įvertinant kiekvieno kliento kūno būklę atėjus į masažo centrą.

Tailandietiškas masažas šalina raumenų skausmus, pagyvina kraujo apytaką, mažina įtampą, stiprina imuninę sistemą ir lavina kūno lankstumą.

Tailandietikas masažas Vilniuje