Laukia masažas? Kaip apsirengti?

Planuojate apsilankyti masaže? Nesvarbu ar Jums buvo padovanotas dovanų kuponas, ar lepinate pats save, pasiruošimas masažui gali sukelti streso jeigu dar niekada jame nebuvote. Masažas skirtas atsipalaiduoti, todėl papildomas stresas čia nereikalingas.

Ką dėvėti einant į masažą?

Jeigu anksčiau nebuvote masaže, šis klausimas gali sukelti nerimą ar net nenorą eiti į masažą, kadangi jaučiatės nejaukiai.

Nesijaudinkite! Atėjus, pasakykite administratorei, kad niekada neesate buvusi masaže. Jūs tikrai ne pirmasis, todėl mes žinome, kaip elgtis su naujais klientais.

Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio apžvelgsiu ko galite tikėtis atėję į masažą ir kaip reikėtų jam apsirengti.

Kas vyksta masažo centre?

Šito galite tikėtis atėję į masažą:

  • Atėję prisiregistruokite administracijoje. Apmokėti galite, tiek prieš masažą, tiek po jo. Jeigu turite nusiskundimų dėl skausmų, būtinai praneškite prieš masažą administratorei. Priklausant nuo Jūsų poreikių masažas gali būti atliekamas švelniau arba stipriau.
  • Prisėskite palaukti, kol Jūsų masažuotoja bus pasiruošusi Jus priimti.
  • Laikui atėjus administratorė palydės Jus į kambarį.
  • Prieš masažą Jums bus paliktos vienkartinės kelnaitės arba Tailandietiška apranga. Pageidaujant, galite likti ir su savo kelnaitėmis, tik turėkite omenyje, kad jos gali būti išteptos masažiniu aliejumi. Tuo tarpu Tailandietiškas masažas yra sausas masažas, todėl dėl aliejaus jaudintis nereikės.
  • Patogiai atsigulkite ant lovos ir laukite masažuotojos.
  • Procedūrai pasibaigus, masažuotoja Jums leis žinoti, kad jai išėjus galėsite apsirengti. Jeigu reikia, nueiti į dušą ir grįškite į administraciją puodeliui arbatos.

Jeigu Jūsų laukia pėdų masažas (refleksologija) arba tradicinis Tailandietiškas masažas, administratorė Jums duos specialią medvilninę uniformą ir paaiškins kaip ja apsirengti. Jeigu atliekamas viso kūno aliejaus masažas arba nugaros masažas – vienkartines kelnaites.

Einant į masažą renkitės patogiai. Nusiimkite visus papuošalus, nusivalykite makiažą, užsidėkite laisvesnius ir paprastesnius drabužius. Masažo metu bus naudojamas aliejus, kuris gali įsigerti į Jūsų drabužius kai juos užsidėsite po masažo.

Iki susitikimo!

Nepamirškite Tailandietiškas masažas – viena iš rytietiško gydymo šakų. Todėl atsipalaiduokite ir pabandykite masažo metu susikoncentruoti į savo kūną ir pojūčius.

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!