Planuojate apsilankyti masaže? Nesvarbu ar Jums buvo padovanotas dovanų kuponas, ar lepinate pati save, pasiruošimas masažui gali sukelti streso jeigu tai pirmas kartas. Masažas skirtas atsipalaiduoti, todėl papildomas stresas čia nereikalingas.


Ką dėvėti einant į masažą?

Jei anksčiau nebuvote masaže, šis klausimas gali sukelti nerimą ar net nenorą eiti į masažą, nes jaučiatės nejaukiai. 

Nesijaudinkite! Atėjus, pasakykite administratorei, kad niekada neesate buvusi masaže. Jūs tikrai ne pirmoji, todėl mes žinome, kaip elgtis su naujais klientais.

Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio apžvelgsiu, ko galite tikėtis atėję į masažą ir kaip reikėtų jam apsirengti. 

Kas vyksta masažo centre?

Šito galite tikėtis atėję į masažą:

  • Atėję prisiregistruokite administracijoje. Apmokėti galite, tiek prieš masažą, tiek po jo. Susitarkite su administratore kaip Jums patogiau. Jeigu turite nusiskundimų dėl skausmų, būtinai praneškite prieš masažą. Masažas gali būti atliekamas švelniai arba stipriai. Priklauso nuo Jūsų poreikių.
  • Prisėskite palaukti, kol Jūsų masažuotoja bus laisva.
  • Laikui atėjus administratorė palydės Jus į kambarį.
  • Prieš masažą Jums bus paliktos vienkartinės kelnaitės arba Tailandietiška apranga. Pageidaujant, galite likti ir su savo kelnaitėmis, tik turėkite omenyje, kad jos gali būti išteptos masažiniu aliejumi. Tuo tarpu Tailandietiškas masažas yra sausas masažas, todėl dėl aliejaus jaudintis nereikės.
  • Patogiai atsigulkite ant lovos ir laukite masažuotojos.
  • Procedūrai pasibaigus, masažuotoja Jums leis žinoti, kad jai išėjus galėsite apsirengti, jeigu reikia, nueiti į dušą ir grįžti į administraciją puodeliui arbatos.

Jeigu Jūsų laukia pėdų masažas (refleksologija) arba tradicinis Tailandietiškas masažas, administratorė Jums duos specialią medvilninę uniformą ir paaiškins kaip ja apsirengti. Jeigu viso kūno aliejaus masažas arba nugaros masažas – vienkartines kelnaites.

Einant į masažą renkitės patogiai. Nusiimkite visus papuošalus, nusivalykite makiažą, užsidėkite laisvesnius, paprastesnius drabužius. Masažo metu bus naudojamas aliejus, kuris gali įsigerti į Jūsų drabužius kai juos užsidėsite po masažo.

Iki susitikimo! 

Nepamirškite Tailandietiškas masažas – viena iš rytietiško gydymo šakų. Todėl atsipalaiduokite ir pabandykite masažo metu susikoncentruoti į savo kūną ir pojūčius.

 

 

[xyz-ihs snippet=”Tailandietiskas-masazas”]