Dovanokite tailandietiškus masažus

Artėjant Kalėdoms dažnas rūpinasi dovanomis artimiesiems ir pasimeta tarp daiktų ir įvairių siūlomų paslaugų. Masažo dovanų kuponai visada puiki išeitis tiems, kurie nori palepinti savo artimuosius ar draugus.

Nors įsigalėjęs stereotipas, kad masažas yra prabangos dalykas ir tą gali sau leisti ne kiekvienas, tai ne tiesa. Masažas yra sveikata, gera savijauta, poilsis.  Masažo dovanų kuponas yra būtent tokia dovana.

Kiek kartų gavome dovanų daiktą, kurio nereikia. Ar dovanojote menkniekį, už kurį gavote mainais ne nuoširdžią padėką, o dirbtinę šypseną? Kai dovanojate masažo dovanų kuponą, dovanojate gerą patirtį ir ramybę.

Aromaterapinis masažas — išreikšta meilė draugei, atgaiva persitempusiam kolegai. Ar bet kokiam nuo kojų nusivariusiam darboholikui.

Aromaterapija turi atpalaiduojamą poveikį, skatina kraujo apykaitą. Taip pat gerina miego kokybę. Be to aromaterapija yra puikus antidepresantas.

Šio tipo masažą gerai derinti su sportu. Aktyviai sportuojančiam žmogui tai naudinga dovana.

Tradicinis tajų masažas gerina laikyseną. Tinka tiems, kas mažai juda. Tai prieš tūkstančius  metų atrastas masažas, kurio metu atliekami įvairūs pratimai su joga. Tai sausas masažas, kurio metu atsigauna ne tik pavargęs kūnas, bet ir siela.

Tinka visiems, kas juda nedaug, kenčia nuo nugaros skausmų. Ar bet kuriam žmogui, kuris rūpinasi savo sveikata.

Pėdų refleksologija

Masažo metu spaudžiami atitinkami taškai pėdose, taip paveikiant viso kūno fiziologiją ir organus. Ši procedūra naudinga ne tik kenčiantiems nuo kojų skausmų. Refleksologija tinka esant skrandžio ligoms, migrenai. Taip pat jei vargina chroniškas nuovargis.

Nugaros masažas apima sprando, pečių ir nugaros sritis. Procedūrai naudojami aliejai. Po tokio masažo atsipalaiduoja nugaros raumenys, pagerėja laikysena.

Ypač naudingas daug praleidžiant laiko prie kompiuterio, esant nugaros skausmams. Ar tam, kuris mėgsta save palepinti.

Kaip padovanoti masažą? Tiesiog įsigykite dovanų kuponą konkrečiam masažui. Abejojate kokį masažą dovanoti? Dovanokite kuponą už tam tikrą sumą.

Daugiau: https://reflexpoint.lt/dovanu-kuponai/

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!