Kaip dažnai mums reikia masažo?

Jeigu paklaustume žmonių kaip dažnai reikėtų lankytis masaže, kiekvienas turėtų savo nuomonę. Vieni duotų tikslų skaičių kiek masažų reikėtų per savaitę, per mėnesį ar metus, kiti sakytų, kad reikalingas masažų kursas, o treti kad masažas iš viso nereikalingas. Bet kaip yra iš tikrųjų?

Dažniausiai į masažą užsukame kai gauname dovanų kuponą arba jaučiame skausmus.

  • Gavę dovanų kuponą, ateiname pasilepinti tam kartui. Beto šiuo metu labai vertinamos tokios dovanos kaip masažas, grožio procedūros ir savaitgalio išvykos į Spa sanatorijas. Masažas teigiamai veikia žmogaus nervų sistemą, mažina stresą, įtampą, gerina nuotaiką, padeda atsipalaiduoti, taip pat gerina apytakos ir apykaitos procesus, odos būklę, skaido riebalus ir padeda šalinti šlakus.
  • Antruoju atveju ateiname į masažą patys. Pirmą kartą susidūrę su ilgiau trunkančiu skausmu kreipiamės pas gydytoją, tačiau žinome, kad vaistai tik numalšina skausmą, bet neišsprendžia problemos. Nuo vaistų skausmas gali praeiti, gali nepraeiti arba gali praeiti, tačiau vėliau sugrįžti. Ką daryti jei vaistai nepadeda arba norisi natūralaus būdo skausmui sumažinti? Einame į masažą. Tie kas jau turi teigiamos patirties su masažais, nelaukia tos minutės kai vėl pradės skaudėti nugarą, o į jį ateina profilaktiškai.

Masažo dažnumas labiausiai priklauso nuo amžiaus ir turimų problemų. Kai neturi skausmo, tai ir neatrodo kad masažas reikalingas, tačiau kai susiduri su jo teigiamomis savybėmis supranti, kad jis vertingas tiek kūnui tiek psichologinei būsenai.

Keletas rekomendacijų masažams:

Tailandietiškas masažas yra gilus masažas, kuriuo metu yra pasiekiami gilieji raumenys, todėl jis rekomenduojamas ne dažniau kaip du kartus per savaitę. Gydomieji masažai yra skirti tiems kas turi įsisenėjusių problemų ir skausmas neleidžia kasdien judėti taip kaip norėtųsi.

Atpalaiduojantis masažas geriną nuotaiką ir mažina depresiją. Todėl jau ir po pirmo karto jausitės kur kas geriau.

Nugaros masažas rekomenduojamas ne dažniau nei kas antrą dieną iki tol kol pajusite, kad jaučiatės geriau, o paskui užtenka užsukti profilaktiškai kartą per savaitę.

Apibendrinus dažniau masažo reikia tiems kurie kasdien susiduria su stresu, tie kas ilgai sėdi prie kompiuterio dirbdami, kieno raumenys patiria fizinį krūvį ar turi įsisenėjusių problemų.

Išbandykite masažą pas masažuotoją iš Tailando ir pamirškite apie savo problemas. Pirmam apsilankymui taikome nuolaidas.

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!