Masažas Šv. Valentino dienai: pati geriausia dovana

Masažas Šv. Valentino dienai: pati geriausia dovana

Šv. Valentino diena – puiki proga parodyti savo mylimam žmogui koks  jis/ji  svarbus yra. Dažniausiai gražius jausmus iliustruoja tipinės dovanos kaip rožės, žvakės, balionai ar tiesiog romantiška vakarienė dviese. O ką būtų galima dovanoti originalaus?

Sveikatą ir savijautą gerinantis prisilietimas – puikus pasirinkimas. Štai kelios priežastys, kodėl masažas Valentino dienai yra pat geriausia dovana.

  1. Masažas mažina stresą. Spaudžiant tam tikrus taškus kūne, nervų sistema nuraminama. Raumenys pamažu atsipalaiduoja, o kartu su jais ir mintys.
  2. Masažas pakelia nuotaiką. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad malonus rankų prisilietimas gerina oksitocino gamybą. Šis hormonas dar kitaip vadinamas ,, meilės hormonu”. tai viena priežasčių, kodėl masažas Valentino dienai yra populiarus pasirinkimas.
  3. Atsipalaidavimas. Masažas – puiki dovana emocinę pusiausvyrą praradusiam žmogui. Pavyzdžiui, aromaterapija arba tajų masažas gali sumažinti nervingumą. Gili fizinio atsipalaidavimo būsena turi įtakos streso atsparumui.  Sakoma, kad sveikame kūne sveika siela.
  4. Odos drėkinimas. Be terapinio poveikio, masažuojant taip pat drėkinama oda. Procedūrai naudojamas aliejus odą pamaitina, atstato padarytą žalą. Todėl tai puiki alternatyva saugoti jaunystę be skausmingų chirurginių/estetinių procedūrų.
  5. Skausmo mažinimas. Senai įrodyta, kad gydomieji judesiai mažina raumenų skausmus, kurie kankina visą amžinybę. Ypač lengvai atleidžiama įsitempusi nugara. Lengvinami sprando, kaklo, galvos maudimai.
  6. Masažas didina pasitikėjimą savimi. Vienišiams nereikėtų užsidaryti savyje per šv. Valentino dieną. Priešingai, tai puikus būdas palepinti save. Juk nėra nieko geriau nei pamiršti  kasdienius rūpesčius.

Aplinka, kurioje atliekami masažai, labai romantiška – jaukus ir šiltas kambarys, patogus stalas arba čiužinys. Pasinerti į ramybės būsena padeda žvakių šviesa ir raminanti muzika.

Nieko nėra geriau nei dovanoti savo mylimajam sveikatą, atsipalaidavimą ir sielos harmoniją. Juk šie dalykai svarbūs, norint turėti pozityvius ir ilgalaikius santykius.

Taip pat tai ir įspūdžiai, gražūs prisiminimai visam gyvenimui. Materialūs daiktai kartais nuvertėja,  o laikas, praleistas su mylimu žmogumi – ypatingas.

Galų gale, jokia kita dovana taip aiškiai nepasako ,,aš tave myliu” kaip masažo dovana. Skambinkite telefonu  +37067252929 ir užsiregistruokite aromaterapiniam, tajų, nugaros masažui ar pėdų refleksologijai.

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!