Refleksologija: kas tai?

Dauguma žmonių galvoja, kad refleksologija tai kojų ar pėdų masažo sinonimas. Tačiau tai yra daugiau nei tik paprastas masažas. Kas tai yra?

Refleksologija – tai Rytų tradicinės medicinos praktika, kuria tikima, kad spaudžiant atitinkamus taškus pėdose galima paveikti viso kūno sveikatą, organus. Šio masažo metu masažuojama ne tik pėdų oda ar raumenys, bet pasiekiami itin giliai glūdantys taškai, kurie yra ypač svarbūs bendrai kūno būklei.

Taikant refleksologiją, galima išspręsti daug sveikatos problemų: pradedant galvos skausmais ar sinusais, baigiant skrandžio skausmais ar peršalimu. Jei masažuojant tam tikrus taškus patiriamas didesnis nei įprastai jautrumas, reiškia kad kai kurioms kūno dalims/organams reikia didesnio dėmesio ar pagerinti jų veiklą.

Kadangi masažuojant, spaudant taškus pėdose pagerėja kraujotaka, padidėja energijos lygis. Jei žmogų dažnai lydi silpnumo ar nuovargio jausmas, tai tikrai aktualu.

Ši praktika turi ir gydomojo masažo poveikį, nes gali padėti pasveikti nuo įsisenėjusių ligų ar padėti nuo jų apsisaugoti.

Refleksologija ir nėštumas

Nėščioms moterims teigiamą poveikį duoda pėdų ir kojų masažas po trečio nėštumo mėnesio. Iki šio laikotarpio masažuoti pėdas nepatartina.

Pėdų refleksologijos teikiamos naudos:

  • Padeda esant kojų tinimui;
  • Stiprina imuninę sistemą. Aktualu šaltuoju metų laiku;
  • Atpalaiduoja trigerinius taškus, kurie turi įtakos stresui, galvos ar nugaros skausmams;
  • Gerina kraujotaką.
  • Refleksologijos procedūros metu vilkimi specialūs rūbai, sėdima arba gulima. Terapeutas gali masažuoti visus taškus ar susikoncentruoti ties tais keliais kurie yra ypač problematiški.

Dar keli dalykai:

  • Prieš masažą nevalgykite vieną valandą;
  • Gerkite vandenį ar arbatą po procedūros. Taip greičiau pašalinami toksinai;
  • Pasikonsultuokite su gydytoju dėl turimų ar praeityje buvusių kojų traumų, žaizdų. Taip pat, jei yra problemų dėl kraujagyslių ar varikozės.

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!