6 Masažo Naudos

Praktika naudojant gydomąjį prisilietimo metodą- masažą atsirado jau nuo Antikos laikų. Rytų ir Vakarų civilizacijų žmonės suprato, kad masažas gali padėti išgydyti žaizdas, sumažinti skausmą, išvengti ligų, sumažinti stresą ir padėti atsipalaiduoti. Štai šešios masažo naudos, kurių galbūt nežinojote.

  1. Reguliariai atliekamas masažas pagerina laikysena. Žmonės, dirbantys sėdimą darbą dažnai jaučia skausmą apatinėje nugaros dalyje, o masažas būtent neutralizuoja tą skausmą.
  2. Masažas palengvina raumenų skausmą. Taip pat, pagerina ir pagreitina kraujo cirkuliaciją, panašiai kaip sumušus alkūnę mes ją triname ranka ir skausmas sumažėja.
  3. Masažas mažina nerimą ir depresiją. Remiantis įvairiais tyrimais buvo nustatyta, kad tos moterys, sergančios krūties vėžiu, kurioms masažas buvo atliekamas 3 kartus per savaitę, tapdavo ramesnės, ne tokios liūdnos. Pacientai po masažų visada išeina pailsėję, atsipalaidavę ir linksmesni.
  4. Masažas gerina miegą. Lengvas masažas gali pagerinti kūdikio miegą, o jam atlikti visai nebūtina ypatinga technika.
  5. Masažas stiprina imuninę sistemą. Medicininiais tyrimais įrodyta, kad masažas didina baltųjų kraujo kūnelių kiekį kraujyje, o jie saugo mūsų kūną nuo ligų.
  6. Masažas  mažina galvos skausmą. Jei nuolat vargina migrena ar galvos skausmai, reguliarūs masažai nuima skausmą ir atpalaiduoja.

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!