Kas yra refleksologija?

Lietimo pojūtis mums yra labai svarbus: mes jį intensyviai pasitelkiame norėdami nuraminti, palengvinti fizinį ar emocinį skausmą. Gydymas rankomis yra toks pat senas, kaip ir pati žmonija, o spaudimas ir masažas nuo seno buvo taikomi sveikatai ir stiprybei susigrąžinti.

Refleksologija yra terapija, kurios metu spaudžiami plaštakose, pėdose ir ausyse esantys refleksų taškai. Ji pagrįsta principu, kad refleksų taškai yra susiję su vidaus organais ir liaukomis, o patys taškai išsidėstę tokia pačia tvarka, kaip fiziniame kūne, ir sudaro kūno “žemėlapį” ar mikrokosmosą. Būtent todėl refleksinių taškų spaudimas ar lietimas gali daryti įtaką atitinkamiems organams. Tokios procedūros padeda stimuliuoti normalias susijusio organo funkcijas (pavyzdžiui, skatinti hormonų ar virškinimo fermentų sekreciją) ir skatinti organizmo gijimą, taip pat užtikrinti gerą fizinę ir psichinę savijautą.

Refleksologija, kaip ją suprantame dabar, prasidėjo kartu su zonų terapija, kurią sukūrė daktaras V. Ficdžeraldas, garsusis JAV gydytojas. Tokia refleksologija, kokia praktikuojama dabar, yra išplėtota iki tikslios lietimo ir spaudimo technikos. Nuo 1980 m. netradicinė medicina, o ypač refleksologija, pradėjo sparčiai vystytis. Specialistai ištobulino gydymo būdus ir nustatė tikslias, spaudimui naudojamas vietas.

Pagrindinis refleksologijos principas yras tas, kad stimuliavimas kažkokiu būdu slopina nervų ir audinių kongestiją, pašalindamas iš jų susikaupusius toksinus ir skatindamas įgimtą organizmo gebėjimą išgyti.

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!