Ar vyrai lankosi masaže?

Kartais sulaukiame skambučių, kurie skamba taip: “Sveiki, norėčiau paklausti, ar pas jus lankosi masažuose vyrai, nes mano vyrui labai skauda nugarą…”.

Gal kažkam šis klausimas pasirodys juokingas, tačiau mums jis nekelia nuostabos, kadangi vyrauja nuomonė, jog tai kas liečia su kūnu susijusias procedūras, čia jau karaliauja mūsų dailioji lytis – moterys. O kaipgi vyrai?

Gal ką ir nustebinsime, bet 50% mūsų klientų sudaro vyrai!

Kadangi šiais laikais masažas nebėra tik pramoga, o tampa neatsiejamu gyvenimo būdu, todėl ne tik moterims svarbu išlikti geros fizinės ir psichologinės būsenos. Dėl to daugėja žmonių kurie rūpinasi savo kūnu. Ar tai liestu maistą, emocijas ar fizinę veiklą. Ir tuo domėtis tapo madinga. Mes sutinkame, kad ši mada yra NUOSTABI, kadangi dabar mes pradedame suprasti savo kūno poreikius.

Kas liečia masažus, tai jau senai įrodyta, kad masažas ne tik atpalaiduoja, bet ir gydo. Dėl skausmo prastėja nuotaika, darbe sunku susikaupti, krenta produktyvumas ir pan. Raumenų skausmas neaplenkia vyrų, o rūpintis savo kūnu, nebėra nevyriška, kaip kartais dar galime išgirsti iš vyresnio amžiaus žmonių. Jeigu vyras jaučiasi nejaukiai dėl to, kad masažas bus atliekamas ant nuogo kūno, jis visada gali rinktis Tradicinį Tailandietišką masažą, bet pažadame, kad visos mūsų masažuotojos patyrusios ir jau yra dariusios tūkstančius masažų, todėl tiksliai žino, kaip profesionaliai reikia juos atlikti.

Tad mielos moterys, kurios galvoja, kad vyrai nesilanko masažuose, palepinkite savo vyrus ir pamatysite, kokie laimingi ir pailsėję jie bus po masažo. Nes tokius mes matome savo klientus! Ir taip pat vyrai, kurie nedrįsta ateiti. Tiesiog ateikite ir sužinosite, kad visos baimės buvo be reikalo.

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!