Kodėl masažas yra geriausia dovana.

Nesvarbu, ar tai Motinos ar Tėvo diena, gimtadienis, ar tiesiog norime parodyti artimam žmogui, jog jis mums rūpi – masažas yra puiki dovana. Šiame straipsnyje pateikiame 5 priežastis kodėl verta dovanoti masažą.

  • Masažas leidžia atsipalaiduoti ir suteikia laiko tik sau.

Nors daugelis iš mūsų žino, kaip svarbu rūpintis savimi, tačiau dažnai neskiriame tam laiko. Kartais mes net pamirštame, kad reikia atsipalaiduoti. Šiuolaikiniame pasaulyje visi skuba ir gyvena principu “Bėgti, Lėkti, Daryti.”, todėl viena iš labiausiai sveikintinų dovanų, kurias galite suteikti kažkam, yra laikas. Laikas pailsėti. Laikas atsikvėpti. O masažas suteikia galimybę valandai (ar daugiau) pamiršti darbus ir problemas.

  • Dovana gali būti naudojama bet kuriuo metu.

Visi gyvenime esame užimti. Ši dovana yra puiki, nes galite kažkam priminti, kad laikas atsipalaiduoti ir pasilepinti, beto jie patys gali rinktis laiką, planuoti kada užsirašyti į masažą. Taip pat dovaną galima naudoti tiek žiemą, tiek vasarą.

  • Dovana, kuri tinka visiems.

Gėlės ir saldainiai visada vertinami, bet daugelis iš mūsų galvoja apie unikalias, šiek tiek kitokias dovanas. Ši dovana reiškia atsipalaidavimą ir sveikatingumą, ji parodo, kad jums rūpi ir norite visko kas geriausia artimam žmogui. Tai taip pat perteikia žodžius: “Tu nusipelnei pertraukos. Tu nusipelnei atsipalaiduoti. Tu nusipelnei būti sveiku ir laimingu “. Šiai dovanai nėra svarbus amžius ir pomėgiai, kadangi yra daugybė masažų tipų, kuriuos galima išsirinkti pagal kiekvieno žmogaus norus.

  • Parodo Jūsų rūpestį.

Ideali dovana, kuri parodo Jūsų rūpestį, o tai dovanoja Jums plačią šypseną ir daugybę šiltų jausmų iš artimo žmogaus. Galite stebinti įvairiausiais masažų tipais, kurie atskleis skirtingus pojūčius. https://reflexpoint.lt/masazai/

  • Dovana, kuri skatina sveikatingumą.

Masažas yra puikus būdas išlaikyti gerą sveikatą. Šios dovanos dėka pagerėja lankstumas, judesių spektras ir sumažinamas raumenų skausmas. Tai taip pat yra puikus būdas, kurį reikia išbandyti, jei jums kyla lėtinis skausmas, pvz., skausmas pečių, nugaros ar kaklo srityje.

Kvalifikuota Tailando masažuotoja gali padaryti stebuklus.

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!