Ką verta padaryti po masažo, kad prailginti jo naudą?

Nėra abejonių, kad masažas padeda atsipalaiduoti ir atstatyti prarastas jėgas. Todėl iškyla klausimas, ar įmanoma prailginti masažo teikiamą naudą? Mes parinkome keletą paprastų patarimų, kurie gali Jums padėti:

 1. Hidratacija
  Masažas padeda pašalinti šlakus, ląstelės aprūpinamos deguonimi ir aktyvinama odos kraujotaka, todėl po masažo reikia gerti daug vandens, ypač per ateinančias 24 valandas. Jūsų organizmo ląstelės, vidiniai organai ir raumenys turi būti hidratuoti.
 2. Sportas
  Praėjus porai dienų po masažo, rekomenduojame užsiimti mėgstama sportine veikla. Kaip ir masažas, sportas padaro raumenis aktyvius ir padeda sumažinti įtampą.
 3. Mityba
  Tailandietiškas masažas tai – tempimo pratimai ir taškinis masažas. Kartu juos sujungus jie padeda išsaugoti kūno lankstumą. Kad kūnas būtų sveikas, nepamirškite subalanstuotos mitybos. Vitaminai, mineralai ir papildai pakrauna mūsų kūną tinkamai funkcionuoti, padėdami įveikti stresą, bei nuovargį.
 4. Užsiregistruoti sekančiam masažui
  Masažas ramina ir pagerina nuotaiką. Nors masažo poveikis gali būti prailgintas, tačiau tik trumpam laikui. Palepinkite save leisdami atsipalaiduoti reguliariai. Praleidę daugybę valandų darbe Jūs nusipelnėte save apdovanoti nepakatrojamu masažu.

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!