Kalėdoms – ne vien materialios dovanos

Kalėdos – ne tik gražiausia metų šventė. Tai metas sustoti, pamiršti visus savo rūpesčius. Tai puikus laikas pabūti kartu su savo artimaisiais, skirti jiems daugiau dėmesio. Savo meilę artimiesiems parodome ne vien gražiais palinkėjimais, gausiu vaišių stalu ir šiltais apkabinimais. Žinoma, per Kalėdas dovanos yra viena svarbiausių jausmų išraiškų.

Juk dovanojant pradžiuginame ne tik artimą žmogų. Juk širdyje pasidaro taip jauku ir šilta, kai kito veide nušvinta šypsena. Tačiau ne visada taip pasiseka. Kartais dovanos gavėjas suglumsta ar aiškiai yra nepatenkintas.

Dažnam vis sunkiau sekasi kiekvienais metais padovanoti ką nors originalaus, vertingo. Bet ko dovanoti nesinori: dar vienos kvapnios žvakės, eilinių šampūnų, muiliukų, dušo želių.  Ar dar kažkokio daikto, kurio vienintelė funkcija – rinkti dulkes. Ar bevertės smulkmenos, kuri po švenčių maratono keliauja į šiukšlių dėžę.

Taip pat ne visiems užtenka kantrybės vaikščioti po parduotuves ir ieškoti tos tinkamos dovanos. Ir ne kiekvienas turi pakankamai laiko, kad galėtų pats savomis rankomis padaryti dovaną.

Žinoma, yra prasmingų ir reikalingų dovanų. Jos primena smagias švenčių akimirkas ar tiesiog labai praverčia kasdieniame gyvenime. Tačiau norisi kažkuo kitu pradžiuginti brangų žmogų.  Juk šis pasaulis perpildytas daiktų.  Atrodo, išbandėme viską.  Galbūt savo mylimą žmogų reikia praturtinti ne kokia materialine gėrybe, o dovanoti jam sveikatą ir gerą savijautą.

Todėl masažo dovanų kuponas yra puiki išeitis. Masažas – tai ne daiktas, kurį galima pačiupinėti. Tai originali ir unikali patirtis, kuri bus maloni. Kurią bus gerą prisiminti vėl ir vėl. Svarbiausia, tai išties iškalbingas būdas pasakyti savo artimajam: ,,tu man rūpi”, ,,linkiu visa ko geriausio”.

Galite dovanoti šias masažo procedūras:

  • Aromaterapinį viso kūno masažą
  • Tradicinį Tailandietišką masažą
  • Nugaros, pečių, kaklo masažą
  • Pėdų refleksologiją

Iki Gruodžio 15d. taikoma šventinė 30 procentų nuolaida. Tiesiog dovanokite ,,Reflexpoint” masažo dovanų kuponus. Visu kitu pasirūpins patyrusios masažo meistrės iš Tailando.

Svarbiausia, masažas nėra vien malonumas kūnui ar pramoga. Tai ir sielos harmonija, puiki sveikata ir savijauta. O tai yra pačios geriausios dovanos.

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!