Dovanokite šypseną ir džiaugsmą!

Sukate galvą, kaip palepinti artimuosius gimtadienio  ar Kalėdų proga?  Norite, kad Jūsų pervargęs ir piktas kolega vėl šypsotųsi? Ar tiesiog trokštate nustebinti savo mylimą žmogų?

Nenorite dovanoti dar vieno nuobodaus daikto. Bet norite deramai parodyti pagarbą savo mamai, tėčiui, žmonai ar bendradarbiui? Žinoma, jūs nenorite išleisti krūvos pinigų ir neturite daug laiko ieškoti ko nors originalaus ir išskirtinio?

Mes turime jums paprastą sprendimą- masažo dovanų kuponas. Tai puikus būdas nustebinti savo gimines, draugus ir kitus jums svarbius žmones. Šiame daiktų perpildytame  pasaulyje sunku surasti kažką nematyto ar neturimo. Masažas- tai nėra kažkas, ką galima paimti į rankas. Tai- magiški įspūdžiai, grąžinantys sveikatą, šypseną, gyvenimo džiaugsmą. Viską, ko reikia laimingam gyvenimui.

Mes visi norime apsaugoti savo pačius brangiausius ir svarbiausius žmones nuo ligų, streso, depresijos, nemigos. Ir labai pergyvenate, kai taip padaryti nepavyksta.

Masažas padeda išvengti visų šių negalavimų, puikiai gydo kūno ir sielos ligas: nesvarbu, ar tai nugaros skausmas, ar psichologinis išsekimas. Švelnus ir tuo pačiu stiprus prisilietimas kaip ranka nuima visas šias bėdas. Jūsų artimųjų nebekamuos skausmai ar nuovargis, jų veiduose nušvis šypsena. Tiesiog išrinkite jiems masažą: tailandietišką, aromaterapinį, nugaros ar pėdų refleksologiją. Kad jūsų artimieji dar labiau ir dar dažniau šypsotųsi dovanokite masažo abonementus.

Mūsų masažo centre ,,Reflexpoint” masažus atlieka patyrusios meistrės iš Tailando jaukioje ir ramioje  aplinkoje.  Masažas puiki dovana ne tik tiems, kurių susilpnėjusi sveikata, bet ir tiems, kurie ieško komforto, šilumos ir jaukumo. Nėra nieko geriau kaip šaltą, drėgną, žvarbią dieną pabėgti į vietą, pilną saulės ir egzotikos ištisus metus.

Dovanų kuponus įsigyti paprasta – užsukite į masažo centrą ,,Reflexpoint”, Šeimyniškių g. 21, arba skambinkite telefonu +370 672 52929. Dovanokite šypseną ir džiaugsmą!

ReflexPoint masažo centro

Darbo laikas: I-VII 11:00 – 20:00

Adresas: Šeimyniškių g. 21 – 82, Vilnius

“Šeimyniškių verslo centras”

Yra nemokama automobilių parkavimosi aikštelė

Rezervacija masažui:

Telefonas: +370 67252929

 
error: Content is protected !!