Dažniausiai į masažą ateiname atsipalaiduoti ir pasijusti geriau. Kad ir kaip bebūtų keista, pasitaiko retų atvejų, kai po masažo jaučiame galvos skausmą.

Klausiame kodėl? Kaip aiškina neurologai – galvą pradeda skaudėti, kai kraujagyslės, raumenys ir nervai galvoje yra per stipriai stimuliuojami. Todėl mes pateikiame kelis atsakymus, kurios patartina žinoti. Pirmoji ir pagrindinė priežastis – skysčių trūkumas organizme. Rekomenduotina prieš ir po masažo gerti daugiau vandens negu įprasta. Masažo metu mūsų organizmas yra išvalomas, dėl šios priežasties netenkame daug skysčių. Kita priežastis – galvos padėtis masažo metu. Reikia surasti patogią padėtį ir mokėti atsipalaiduoti. Jeigu kaklas yra įtemptas, tai gali įtakoti skausmą po masažo. Paskutinė priežastis – masažo metu buvo masažuojamas kaklas, raumenys, kurie yra arti galvos, buvo spaudžiami ir jautė įtampą. Kadangi, kaklas nepratęs prie tokių veiksmų, jis iškart siunčia signalus ir dėl to juntame galvos skausmą. Masažo metu visi masažuotojo judesiai yra atliekami masažuotojant nuo kūno apačios į viršų, todėl suaktyvinama kraujo apytaka ir į smegenis patenka daugiau kraujo, ko pasekoje gali pradėti skaudėti galvą.

Apibendrinant, svarbiausia yra nepamiršti gerti daugiau skysčių ir mėgautis masažo teikiama nauda. Tačiau jeigu niekas nepadeda, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.