Klausiate kas yra Tailandietiškas masažas ir kam jo reikia? Ogi būtent Jums, jeigu Jūsų kūnas prašo pagalbos: “Paliesk mane”, “Temk mane”, “Spausk mane”, “Laikyk mane”, “Klausyk manęs”, “Išgydyk mane”. Tačiau dažniausiai šie kūno žodžiai būna negirdimi, ar nenorima išgirsti. Todėl, jeigu dar vis dvejojate ar verta išbandyti Tailandietišką masažą, paskaitykite šį straipsnį, kuriame pateikiami svarbiausi šio masažo privalumai.

Tradicinis Tajų masažas atliekamas ant čiužinio

Bendravimas

Tailandietiškas masažas gerina tarpusavio santykius šeimoje.  Pasak, ilgą laiką vyraujančio tradicinio papročio Tailande, vaikai turėdavo masažuoti vyresniuosius, kurie vėliau vieni kitiems padėdavo nuraminti ir atpalaiduoti kūno skausmus.  Masažuojant perteikiama meilė ir rūpestingumas, kuris padidina pasitikėjimą kitu. Tai alternatyvus būdas parodyti meilę vieni kitiems.

Sveikatos stiprinimas

Tailandietiškas masažas padeda išlaikyti gerą savijautą ir sveikatą. Jau nuo senovės masažas buvo lyg priemonė, kuri padeda kovoti su įprastais negalavimais, padidina kūno judesių veiksmingumą bei  naudingas fiziologinei sistemai.

Prevencija

Tailandietiško masažo metu yra naudojami įvairūs metodai, kurie padeda apsaugoti kūną nuo  nuospaudų, pragulų (tai lyg žaisdos, kurios atsiranda, kai žmogus per ilgai yra vienoje padėtyje). Žinoma, ypač padeda sumažinti raumenų, galvos skausmus bei menstruacinius spazmus.  Tiems, kurie skundžiasi sutrikusiu virškinimu, vidurių užkietėjimu ar jaučia stresą, šis masažas visą tai gali sumažinti ar bent jau padėti to išvengti.

Gydomasis

Tailandietiškas masažas taip pat pasižymi gydomosiomis savybės. Kaip yra minėta, ne tik sumažina raumenų skausmą, įtampą, bet tuo pačiu slopina sausgyslių ir sąnarių uždegimą. Atliekant masažą taip pat didelis dėmesys skiriamas raumenų jėgai bei judrumui stiprinti.

Reabilitacija

Gana dažnai Tailandietiškas masažas atliekamas, norint sužadinti paralyžiuotus raumenis. Masažo metu gerinama apytakos sistema, raumenų veikla bei stimuliuojama raumenų jėga.  Veiksmingai yra taikomas neįgaliųjų vaikų reabilitacijoje, ypač Bankoke, kuriame yra susikūręs fondas vaikų negaliai mažinti.

Mintys

Masažo dėka žmogus jaučia visiškai atsipalaidavęs, sumažėja kasdienių darbų, monotoniškumo stresas.  Kai kuriems žmonėms, šis teigiamas pojūtis mažinant stresą, suteikia kur kas daugiau, padeda prisiminti gilias praeities emocines baimes, išgyvenimus, kuriuos kartu padeda įvertinti teigiamai bei paleisti.

Skaitykite daugiau: http://reflexpoint.lt/tailandietiskas-masazas/

[xyz-ihs snippet=”Tailandietiskas-masazas”]